Khmelnitsky, Yaroslav Mudrogo st., 4
Phone number: +38 (067) 381-38-10
Agro TM Ltd."
Політехтрейд
Авіценна БЗПФ - 5 л.

Авіценна БЗПФ - 5 л.

1c2-9dc6c279-1fda-11e9-b876-005056ad000d
Not available
938.00грн
Ціни вказані за 1 л/кг препарату
Виробник: Альфа Смарт Агро


Авіценна - сучасний трикомпонентний протруйник широкого спектра дії з вираженим фізіологічним ефектом.Діючі речовини: тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л.Переваги • Найширший спектр захисної дії забезпе- чує контроль практично всіх хвороб насіння, проростків і сходів зернових культур і перших «хвиль» аерогенних інфекцій.

 • Комбінація трьох діючих речовин принци- пово різного механізму фунгіцидної дії запо- бігає виникненню резистентності у патогенів.

 • Забезпечує високу перезимівлю озимих зав- дяки надійному контролю снігової плісняви.

 • Ідеально підходить для посівів з високим потен- ціалом врожайності і насінницьких господарств.

 • Має яскраво виражений фізіологічний ефект: підвищує здатність до поглинання води і пожив- них елементів, покращує інтенсивність фото- синтезу, збільшує товщину колеоптиля, підви- щує масу і довжину кореневої системи.

 • Має тривалий захисний ефект та 100% селек- тивність до культури.

 • Збільшує стійкість сходів до стресових умов (посуха, заморозки).


Механізм діїТебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазолу заснована на процесі інгібування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом – і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку, тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.Крезоксим-метил відноситься до контактно-системних діючих речовин. Володіє захисною, лікувальною діями, а також ефектом стимулятора росту.Прохлораз належить до контактних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної дії, який не проникає у рослину або насіння. Прохлораз знезаражує ґрунт біля насіння та саму насінину (локальна дезінфекція) від збудників хвороб, чим запобігає подальше зараження хворобами молодої рослини.


ВластивостіЗавдяки наявності трьох компонентів Авіценна знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Препарат має широкий спектр активності проти патогенів (сажкові хвороби, кореневі гнилі, плямистості, септоріоз, пліснявіння насіння, снігова пліснява, борошниста роса). Протруйник не впливає на енергію проростання і схожість посівного матеріалу.


Загальні рекомендаціїПротруювання рекомендується проводити за 7-14 днів до посіву. Процес здійснюється на спеціальних машинах, призначених для виконання протруювання напіввологим методом. Перед застосуванням каністру з препаратом ретельно збовтують. Застосовують Авіценну® у розведенні з водою, в залежності від виробничих умов та типу машин. Перед протруюванням потрібно очистити та відкалібрувати посівний матеріал, оскільки частки битого зерна, пил і домішки можуть бути причиною зв’язування значної кількості препарату.Спосіб застосування і норми витрат • Пшениця озима та яра 0,4–0,6 л/т (хвороби: сажкові хвороби, фузаріозна, гельмінтоспоріозна, церкоспорельозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, септоріоз, борошниста роса).

 • Ячмінь ярий та озимий 0,4–0,6 л/т (хвороби: сажкові хвороби, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, сітчаста плямистість, борошниста роса).

 • Овес 0,4–0,6 л/т (хвороби: летюча, покрита сажки, червоно-бура плямистість, пліснявіння насіння).

 • Просо 0,4–0,6 л/т (хвороби: сажка волоті, пліснявіння насіння).

 • Кукурудза (на зерно) 0,5-0,6 л/т (хвороби: летюча, пухирчаста сажки, фузаріозні кореневі та прикореневі гнилі, пліснявіння насіння).

 • Льон-довгунець 0,4-0,6 л/т (хвороби: антракноз, крапчастість, плямистості, пліснявіння насіння).

 • Ріпак 0,5 л/т (хвороби: пліснявіння насіння, альтернаріоз, коренева гниль, фомоз, фузаріоз (коренева форма)).

 • Нут, горох 0,5 л/т (хвороби: аскохітоз, антракноз, фузаріоз, пліснявіння насіння).Норма витрати робочої рідиниЗернові культури – 10 л/т насіння, льон-довгунець – 3-5 л/т насіння.


Available Options

Revised goods

Авіценна БЗПФ - 5 л.
Under the order
938.00грн